Yaz Lastikleri

Nokian eLine 2

Maksimum Çevre Dostu Güvenlik

AA-sınıfı Yeni Nokian eLine 2 yaz lastiği, orta sınıf binek otomobiller için her türlü hava koşulunda güvenli bir yüksek performansı garanti eder. Klasmanında en yüksek sınıfta yer alan bu lastik, Avrupa Birliğ lastik etiketlemesine göre ıslak zeminde yol tutuş ve yakıt verimliliği kategorilerinde A sınıfında yer almaktadır. İlkbaharın ilk günlerinden sonbaharın sonuna kadar, lastiğin sunduğu hassas sürüş hissi ve konfor hissedilebilir. Eşsiz bir yenilik olan Nokian Tyres Coanda Teknolojisi, lastikle yolun arasındaki suyun dışarı atılmasını yönlendirip hızlandırarak suda kızaklama tehlikesinin önüne geçer.

  • ISLAK ZEMİNDE MAKSİMUM KONTROL
  • EŞSİZ ÇEVRECİ SÜRÜŞ DENEYİMİ, 100 KM’DE 0,6 LİTREYE VARAN YAKIT TASARRUFU
  • TÜM HIZLARDA ÜST DÜZEY SÜRÜŞ KONFORU


New eLine 2
TÜM EBATLAR 15 16
>185/60R15 88 H XL AA
>185/65R15 92 H XL AA
>195/65R15 95 H XL AA
>205/55R16 94 W XL AA
>215/60R16 99 W XL AA

AB etiket bilgilerini görüntülemek için bir lastiğin boyutu seçin

T428712

Unutmayın:

  • Bir lastiği seçerken, her zaman kullanım amacınıza ve kullanım alışkanlıklarınıza uygun mümkün olan en doğru lastiği seçin. AB lastik etiketinde bulunan üç özelliğe ek olarak lastiklerde, güvenlik, performans ve çevre bilinci gibi faktörlerde bulunmaktadır.
  • Lastik etiketi, lastiklerin karşılaştırılmasını kolaylaştırsa da, lastik seçimi konusunda verdiğiniz kararın, profesyonel lastik satıcıları ve lastik üreticilerine danışarak ayrıca bağımsız dergi/test kuruluşları testlerini inceleyerek desteklendiğinden emin olmalısınız.
  • Islak zeminde frenleme etiket değerleri, lastiğin kış koşullarına uygun olup olmadığını göstermemektedir. Bu değerler, kış koşulları göz önüne alındığında yanıltıcı olabilir ve sizin trafik güvenliğinizi tehlikeye düşürebilir. Kış koşullarındaki zorlu ve değişken hava şartlarında en önemli güvenlik özellikleri lastiğin karlı ve buzlu zeminlerdeki yol tutuş özellikleridir.
EU etiket detayları »
Google+