Buradasınız: Nokian Lastikleri /  Çevre / Nokian Lastiklerinin başardıkları
« Geri
Çevre
Nokian Lastiklerinin başardıkları

Temiz hammadde

Nokian Lastikleri , üretim aşamasında hammade olarak saflaştırılmış, düşük yoğunluklu aromarik yağlar kullanma metodunu kullanan ilk üreticidir. Buzlu ve ıslak yol koşullarında tutunmayı arttırmak için, lastik iz deseni karışım formülünde özellikle tekrar kullanılabilir hammaddeleri ve kanola yağı kullanılmıştır.

 

Güvenliğin ön saflarında

Sürekli gerçekleştirilen ürün geliştirme çalışmları  ve testleri Nokian Lastikleri merkezlerinde teknik yenilikler olarak  kazanım sağlanmaktadır. Güvenlik ,konfor, çevre dostu teknoloji konularında lastiklerimizin özelliklerini geliştirilmektedir.

Sessiz lastikler

Nokian Lastikleri’nin sırt deseni ses seviyesini düşürmek için bir takım yenilikler sunar ; lastik izi bloklarını uzunlamasına yerleştirilmiş kanallarda tasarlanmıştır ve susturucu delikleri sayesinde lastiğin sesi azalmıştır.

 

Şeffaf uygulamalar

Biz bütün operasyonlarımızı sürdürülebilir geliştirme sağlayabilmek  için takip ediyoruz. Bütün hammadde tedarikçilerimiz bu sıkı disiplin protokollerini uygulamak zorundadır. Şeffaflık aynı zamanda adalet ve iyimserlik ruhunu iş çevrelerimize ve komşularımıza aşılamaktadır.

 

 

   
Lastiklerinizin çevresel etkileri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyor musunuz?
Nokian Lastiklerinin başardıkları
Google+