Buradasınız: Medya / Haberler / Güncel Haber
« Geri
2017 / 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 / 2011

27.12.2017

Nokian Tyres Orta Avrupa’daki otomobil üreticileriyle işbirliğini güçlendiriyor.


 

BMW Grup Nokian WR D4 kış tipi lastiklerini BMW X1 için orijinal ekipman olarak onayladı. Bu yüksek performanslı Spor Aktivite Aracı (SAV), 225/55 R17 97H ebatlarında Nokian WR D4 kullanmaktadır.

Nokian tarafından geliştirilen yeni nesil kış lastiği Nokian WR D4 Türkiye hava şartlarına mükemmel uyum sağlar. Nokian WR D4 yüksek hızlarda bile mükemmel yol tutuşu ve konforlu bir sürüş sunar. Lastik, BMW Grubu'nun yüksek standartlarını karşılar ve kaliteye değer veren sürücüler için hem güvenli hem de şık bir seçimdir.

BMW Grup’tan OE (Orijinal Ekipman) onayı alabilmek için, Nokian WR D4,otomobil üreticisinin kapsamlı test programından geçirilmiştir. Bu, lastiğin aracın yol tutuşunu optimum bir şekilde takviye ederek sürücünün araç ve lastiklerini maksimum performansta kullanmasını sağlar.

Nokian Tyres özellikle İskandinav ülkelerinde, uzun süredir aktif olarak otomobil üreticileri ile işbirliği yapmaktadır. BMW Grup ile işbirliği bu operasyonları genişletmekte ve Nokian Tyres’ın Orta Avrupa’daki ve Türkiye’deki pozisyonunu güçlendirmektedir. Orta Avrupa dünyanın en geniş kış lastiği pazarıdır ve bundan dolayı Nokian Tyres’ın büyüyen en önemli alanlarından biridir.

  • Nokian Tyres Grup Satış Müdürü Markus Honkala şöyle dedi; BMW Grup ile işbirliği göstermektedir ki, dünyanın en kuzeyindeki lastik üreticisi olarak bize saygı duyulmakta ve ürünlerimizin kalitesine değer verilmektedir. Bu, OE (Orjinal Ekipman) faaliyetlerimizi ve sektördeki konumumuzu daha da geliştirmek için çok önemli bir adımdır.

Nokian Tyres, BMW’ye verdiği kış lastiklerini, 80 yılı aşkın süre önce dünyanın ilk kış lastiğinin doğduğu yerde, Finlandiya’daki Nokian fabrikasında üretmektedir.www.facebook.com/nokianlastik

www.youtube.com/NokianTyresCom

« Haber listesine geri dön

Daha fazla bilgi için:

Kormetal Pazarlama Ltd.Şti.

 

info@nokianlastik.com

 

Google+